Михельсон: «Зіграли один з найкращих своїх матчів, який повинні були закінчувати перемогою»

Опубликованно 17.01.2018 00:37

Максим Міхельсон / офіційний сайт ФБУ

Головний тренер «Черкаських Мавп» Максим Міхельсонрозчарований поразкою у матчі проти «Будівельника» (83:89) у Суперлізі і вважає, що команда видала кращу гру в нинішньому сезоні.

«Завжди дуже складно програвати такі матчі, так як грали при рідних трибунах, і вболівальники, як і команда, заслужили цю перемогу. Сьогодні ми зіграли один з найкращих своїх матчів, тому що з'являється якийсь малюнок гри, гравці починають потроху відчувати один одного. Не ідеально, але вже краще в захисті та нападі.

Говорять, що ігри виграють гравці, а програє тренер і сьогодні ця гра не виняток, можна сказати і я помилився. У будь-якому випадку, якими б безглуздими не були втрати, як у четвертій чверті та в овертаймі, а всього їх було 9, я приймав рішення на майданчику, я приймав рішення, які ми будемо використовувати комбінації — значить я не вгадав, помилився і треба було прибрати, замінити гравців, які втрачали м'яч.

Думаю, уболівальникам сподобалася гра. Ми повинні були завершувати її перемогою. В овертаймі не знайшли в собі емоцій і психологічних сил продовжити гру і там вже «Будівельник» мав це перевага».

Своїми коментарями після матчу також поділився тренер «Будівельника» Володимир Коваль.