Зінченко 120 хвилин відіграв за «Манчестер Сіті»

Опубликованно 18.01.2018 00:38

Олександр Зінченко / Photo by Gareth Copley/Getty Images

«Манчестер Сіті» насилу пройшов в півфінал Кубка англійської ліги, обігравши «Лестер Сіті» лише в серії пенальті.

Основний час завершився в нічию – 1:1. Відкрив рахунок на 26-й хвилині Бернарду Сілва, а зрівняв вже на доданій хвилині до основного часу другого тайму Джеймі Варді, реалізувавши пенальті.

За підсумками додаткового часу команди не виявили сильнішого і все вирішила серія пенальті, де удача була на стороні команди Хосепа Гвардіоли. У господарів пенальті не забили Варді і Ріяд Марез.

Відзначимо, що всі 120 хвилин відіграв і українець Олександр Зінченко, який грав на позиції лівого захисника, однак при атаках «Сіті» зміщувався в центр поля. За статистикою Whoscored Зінченко став кращим у відборах у складі обох команд, а також третій за відсотком точності передач (77 вдалих з 89).

Саме гравець збірної України повинен був пробивати п'ятий пенальті у післяматчевій серії.