Хюттер: «Динамо» нас нічим не здивувало»

Опубликованно 18.01.2018 00:38

Адольф Хюттер / Facebook BSC Young Boys

Головний тренер «Янг Бойз» Адольф Хюттерпрокоментував поразку своєї команди в матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи проти «Янг Бойз». У рівному та напруженому матчі результат зустрічі вирішив єдиний м'яч Віталія Буяльського, забитий на 70-й хвилині. При цьому наставник швейцарців зазначив, що кияни його не особливо здивували:

«Я хотів би привітати «Динамо» з сьогоднішньою перемогою. Що мене сьогодні, звичайно, розчарувало – це наша гра. Перші 20-25 хвилин першого тайму дуже сподобалися, однак потім ми зменшили темп, хоча грали досить добре. Це було дуже гірка поразка для нас.

«Динамо» мене особливо не здивувало. Єдине питання, яке мене цікавило: чи буде грати Мбокані або Мораєс? Для мене не грало великої ролі, хто грає в захисті: Хачеріді або Виду. Гонсалес на новій позиції мене також не здивував, але він грав добре.

Звичайно, наша ситуація в Лізі Європи погіршилася. Ми повинні здобути дві перемоги, якщо хочемо пройти в стадію плей-офф».

Нагадаємо, що «Динамо» набрав 10 очок після 4-х турів і достроково вийшов до 1/16 фіналу Ліги Європи.