Українці в єврокубках. Чергова перемога Гладиря, поразка Корнієнко

Опубликованно 19.01.2018 04:25

Максим Корнієнко (12) на тайм-ауті / basketballcl.com

Форвард збірної УкраїниМаксим Корнієнко не врятував литовський «Ювентус» від поразки у виїзному матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів проти «Єнісею». Команда українця програла з рахунком 81:85, а Корнієнко за 31 хвилину на паркеті відзначився 10 очками (4/9 двоочковим, 0/2 триочкових, 2/2 штрафних), 9 підбираннями, 1 перехоплення та 1 блок 1 фолі. Рейтинг ефективності українця склав 14 балів.

Сергій Гладир в атаці / basketballcl.com

У цій же групі А свій 4-й матч провів «Монако» українського свингмэна Сергія Гладиря.Команда українця на виїзді здобула впевнену перемогу в матчі з італійським «Динамо Сассарі» (81:63), а Гладир за 13 хвилин на паркеті набрав 3 очки (0/1 двоочковим, 1/4 триочкових), зробив 2 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 2 втратах і 2 фолах. Рейтинг ефективності українця виявився досить скромним і склав 3 бали.

Таким чином, «Монако» як і раніше йде в Лізі чемпіонів без поразок та очолює групу «А». «Ювентус» в 4 матчах здобув лише одну перемогу.