«Рома» відігралася з 0:2 і упустила перемогу над «Челсі»

Опубликованно 28.01.2018 02:15

фото - прес-служба UEFA

Лондонський «Челсі» у матчі третього туру групового турніру Ліги чемпіонів на своєму полі не зміг обіграти римську «Рому». Підопічні Антоніо Конте почали зустріч більш ніж впевнено, забивши два м'ячі зусиллями Давида Луїса і Едена Азара. Однак, під кінець першого тайму Олександр Коларов один гол відквитав, а в середині другого дубль Едіна Джеко перевернув гру з ніг на голову.

Рятувальником для «аристократів» став все той же Азар, який за 15 хвилин до завершення поєдинку встановив остаточний рахунок на табло – 3:3.

Після трьох зіграних матчів «Челсі» продовжує очолювати турнірну таблицю групи З 7 очками в активі. У «Роми» друге місце і 5 балів. «Атлетико», яке в самому ранньому матчі дня не зміг на виїзді обіграти «Карабах» – три пункти. В активі азербайджанців 2 очки.