Швейцарську цитадель знову взяти не вдалося. «Динамо» зіграло внічию з «Янг Бойз»

Опубликованно 03.02.2018 05:08

Фото - сайт «Динамо»В рамках 3-го туру групового етапу Ліги Європи «Динамо» не змогло вирвати перемогу над «Янг Бойз». У четвер, 19 жовтня, головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевичвідзначав свій 44-й день народження, але подарунок у його підопічних так і не вийшов. Вже на 17-й хвилині кияни поступалися після точного удару Ассале. Після цього кияни «полетіли» вперед, притиснувши гостей до їх воріт. У «біло-синіх» було декілька гольових моментів, один з яких реалізував Дьемерси Мбокані, після хорошої комбінації від Віталія Буяльськогоі Жуніора Мораєса, але на перерву команди пішли при рахунку 1:2. Ассале знову зумів засмутити українську команду. Після перерви одразу ж Микола Морозюквідмінним ударом зі штрафного зрівняв рахунок. По ходу матчу ціла купа моментів була у киян для того, щоб вперше в цьому матчі вийти вперед. Але ні Мораєс, ні Мбокані, ні Гонсалес своїми шансами не скористалися, навіть коли їх команда грала в більшості. Як підсумок-нічия 2:2. «Динамо» утримує першу позицію в групі, маючи сім очок в активі. «Динамо» - «Янг Бойз» 2:2 Голи: Мбокані, 34, Морозюк, 49 – Ассале, 17, 39 «Динамо»: Коваль, Піваріч, Кендзьора, Кадар, Морозюк, Буяльський, Сидорчук (Гармаш, 62), Виду (Пантіч, 80), Мораєс, Мбокані, Гонсалес. «Янг Бойз»: фон Балльмос, Нуху, Лотомба, Мбабу, фон Берген, Сулеймані, Соу (Эбишер, 76), Саного, Фасснахт, Ассале, Нгамале. Попередження: Фассанахт, 47, Мбабу, 54, Саного, 62 0:1 1:1 1:2 2:2 Читайте також:

Категория: Футбол