Хацкевич: «Головне, що Бущан зіграв «на нуль», а помилки бувають у всіх»

Опубликованно 06.02.2018 00:39

Фото - Facebook «Динамо»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевична післяматчевій прес-конференції після перемоги над «Янг Бойз» (1:0) заявив, що його футболісти виконували тренерську установку тільки в перші 15 хвилин. Слова фахівця призводить FootballHub:«Що касатеся Бущана, то рішення випустити його в старті брали усім тренерським штабом, так, може ми десь ризикували. Але головне, що він відіграв «на нуль» а помилки бувають у всіх. Зараз нам потрібне підсилення в атаку на фланзі. Головне, щоб Циганков повернувся, а як його використовувати - ми вирішимо. Вся гострота «Янг Бойз» була після стандартних положень, а ця команда вміє їх використовувати. Ми програвали підбір, це погано. Де-то вони нас продавлювали під час атак в нашій штрафній. Календар ігор позначається, специфіка ігор теж. Перед «Ворсклою» буде повне відновлення, адже у нас не такий великий ресурс, та штучне поле також має свій вплив. Ми з хлопцями переговоримо, чому ми сіли. Тренерська установка виконувалася тільки в перші 10-15 хвилин. Ми не хотіли грати. У них є футболісти з хорошим швидким пасом, які можуть загострювати. Так, ми забили, але ми не планували так низько зустрічати. Так ми вийшли з групи, але далі все одно будемо грати на перемогу, адже у нас є преміальні. Кравець впав, попросив заміну, потім Хачеріді попросив заміну, хотіли випустити Циганкова. Потім Буяльському ногу звело. Думали, кого знімати. Був ось такий критичний момент. Але потім, Кравець і Хачеріді сказали, що можуть продовжити матч».Нагадаємо, що завдяки цій перемозі кияни оформили вихід у 1/16 фіналу Ліги Європи за два тури до кінця групового етапу. Всі подробиці цього матчу -у нашої текстової онлайн-трансляції. Читайте також:

Категория: Футбол