«Челсі» на класі обіграв «Карабах» і гарантував собі вихід в плей-офф Ліги чемпіонів

Опубликованно 11.02.2018 00:09

Photo by Francois Nel/Getty Images

В рамках 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Челсі» приїхав у гості до «Карабаху», який нещодавно вже був розгромлений командою Антоніо Контена «Стемфорд Брідж». З перших хвилин господарі намагалися грати акуратно, досить грамотно діючи в обороні проти чемпіонів Англії, але клас «пенсіонерів» незабаром дав про себе знати. На 19-й хвилині Рашад Садиговдуже необережно зіграв у своїй штрафній, збивши Вілліаназ ніг. Суддя показав червону картку гравцеві «Карабаху», а Еден Азарвпевнено реалізував 11-метровий удар. Незабаром вже і сам Вілліан після перепасовки з тим же бельгійцем подвоїв перевагу гостей. У другому таймі азербайджанська команда не посипався, але нічого зробити в атаці також не могла. Довести справу до розгрому міг Педро або Альваро Мората, але третій м'яч у ворота господарів забив Сеск Фабрегасна 73-й хвилині з пенальті, який знову запрацював Вілліан. Під завісу матчу бразильський вінгер зумів зробити дубль у ворота «Карабаху», який вже був не проти завершити матч з рахунком 0:3.

4:0 – «Челсі» точно займе одне з перших двох місць у своїй групі і гарантував собі участь в плей-офф. Доля розподілу місць на вершині таблиці буде вирішуватися в сьогоднішньому матчі «Атлетіко» проти «Роми» в матчі останнього туру, в якому лондонці зіграють з «матрацниками», а римляни – з чемпіоном Азербайджану. «Карабах», до речі, все ще зберігає шанси на вихід у Лігу Європи, але для цього їм обов'язково потрібно обігравати на виїзді «Рому» і сподіватися, що «Атлетіко» у двох матчах, що залишилися набере всього лише 1 очко.

Ліга чемпіонів, 5-й тур. Група З

«Карабах» - «Челсі»0:4

Голи: Азар, 21, Вілліан, 37, 85, Фарегас, 73

«Карабах»:Шехич, Жезничак, Аголи, Медведєв, Садигов, Мічел, Гараєв, Ришард, Герье, Мадатов (Диниев, 46), Ндлову.

«Челсі»: Куртуа, Давид Луїз, Аспілікуета, Алонсо (Кейхілл, 58), Рюдігер, Азар (Мората, 65), Канте (Дринкуотер, 75), Педро, Фабрегас, Вілліан, Дзаппакоста.

Видалення: Садигов, 19 Матч «Атлетіко» - «Рома» відбудеться сьогодні, 22 листопада, о 21:45 за київським часом. Паралельно і стартує і центральний матч дня «Ювентус» - «Барселона», онлайн трансляція якого буде доступна на нашому сайті.