Михельсон: «Будемо шукати заміну Джефферсону»


Опубликованно 11.02.2018 00:35

Михельсон: «Будемо шукати заміну Джефферсону»

Максим Міхельсон / mavpabasket.com

Головний тренер «Черкаських Мавп» Максим Міхельсонзізнався, що в поєдинку з БИПой (111:90) відсутність американського центрового Марвіна Джефферсонапринесло чимало проблем.

«Гра була дуже динамічною з високими швидкостями, було багато набраних очок. Такі матчі дуже подобаються уболівальникам, але не подобаються тренерам, тому що в нападі все чудово, але що стосується захисту є питання. Пропустити 90 очок – це занадто багато. Мене лякають деякі цифри в протоколі. Нам терміново потрібно змінити кілька показників до гри з «Хіміком». Це кількість набраних очок, кількість програних підбирань на своєму щиті і відсоток реалізації з трьохсекундної зони – БІПА дуже часто забивала звідти.

Зазвичай нас там страхує Марвін Джефферсон, але в цей раз його не було. Думаю, що за два дні ми постараємося все виправити і вже більш надійно зіграємо в цих компонентах у наступній грі.

В цілому, після перерви був невеликий провал, коли суперники скоротили відрив до 12 очок, але ми швидко прийшли в себе і зробили гандикап у 30 очок. Мене радує, що команда провела практично весь матч на одному диханні. Наприкінці дали пограти молоді, вони там багато пропустили по завершенню. Грою в нашому виконанні я задоволений. Наш наступний суперник – «Хімік», який вибрався з ями. Це хороша команда, яка грала на двох фронтах – в Кубку Європи та чемпіонаті України.

Я думаю, що нас чекає непроста гра. Ми перебудувалися на матч без Малкольма Джефферсона, і ви бачили результат без нього у зустрічі з БИПой. Буде ще день на підготовку. Я впевнений, що нам буде непросто проти «Хіміка».

Добре, що Липовцев зміг дограти матч, хоча у нього були розсічення. Якщо б він вибув, то у нас були б величезні проблеми в передній лінії. Будемо шукати когось на заміну Марвіна, я не можу сказати, в якому стилі буде новий гравець. У нас був домінуючий центровий, і це один малюнок. З БИПой грали без домінуючого центрового і, чесно кажучи, мені така картина більше подобається. Загалом, будемо дивитися, кого взяти на заміну Марвіну».

Зазначимо, що Джефферсон самовільно покинув розташування команди перед матчем регулярного чемпіонату Суперліги.

Після 14 матчів, «Мавпи» займають третє місце в турнірній таблиці Суперліги, маючи в активі 21 очко при семи перемоги і чотирьох поразках.

Читайте також:Категория: Баскетбол