Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Тайванський саночник готувався до Олімпійських ігор-2018 на асфальті


Опубликованно 12.02.2018 00:10

Тайванський саночник готувався до Олімпійських ігор-2018 на асфальті

Лянь Дэань готувався до Ігор в Пхенчхані на асфальті

Зоряний тайванський саночник Лянь Дэань розповів про складнощі своєї підготовки до другим у кар'єрі Олімпійським іграм. В інтерв'ю The Тelegraphбронзовий призер чемпіонату Азії-2016 заявив, що перед змаганнями в Пхенчхані відчуває себе набагато впевненіше, ніж перед Сочі, де він став 39-м:

«Я постійно тренувався на дорозі в моєму місті Илань. Тому що у нас немає місця для того, щоб тренуватися на льоду. Тому ми тренуємося на асфальті. Ми ставимо сани на колеса і можемо спускатися скрізь в Тайвані.

У 2014 році в Сочі я вперше виступав на Олімпійських іграх і трохи нервував. В цей раз у мене було ще чотири роки для того, щоб стати більш впевненим у собі і більш досвідченим і мужнім».

Санний спорт на Іграх в Пхенчхані

Відзначимо, що крім Лянь Дэанязбірну Тайваню на Олімпійських іграх в Пхенчхані представлятимуть ще троє спортсменів. Змагання з санного спорту на стартують 10 лютого. Всього в цьому виді будуть розіграні чотири комплекти медалей.

Нагадаємо, Україну в Пхенчхані представлятимуть шестеро саночників.

Читайте також:


banner14

Категория: Зимние виды спорта

Тайванський саночник готувався до Олімпійських ігор-2018 на асфальті


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.