«Кременчук» вирвав перемогу у «Білого Барса» у другому овертаймі сезону


Опубликованно 12.02.2018 00:15

«Кременчук» вирвав перемогу у «Білого Барса» у другому овертаймі сезону

«Кременчук» – «Білий Барс»/Прес-служба турніру

УХЛ. Регулярний чемпіонат:

«Кременчук»– «Білий Барс» 5:4 ВІД (0:1; 3:1; 1:2; 1:0)

0:1 – Панов (Ромахин, Гуменюк), 14:52

0:2 – Ядловський (Куцевич, Лісників – бол. ), 24:25

1:2 – Костюк (Козачук, Чорний), 33:48

2:2 – Карпенко (Гриценко, Козачук – бол.), 37:29

3:2 – Алексанян-Петрович (Чернишенко, Грицько), 39:52

3:3 – Даниленко (Лісників, Куцевич – бол. ), 55:13

4:3 – Чернишенко (Красильников, Грицько), 56:35

4:4 – Куцевич (Даниленко, Лісників), 56:46

5:4 – Карпенко (Грицько, Чернишенко – бол.), 60:59

Воротарі: Власенко – Люльчук.

«Кременчук» здобув вольову перемогу над «Білим Барсом» на домашній арені в Броварах в рамках 18-го туру чемпіонату України.

Рахунок відкрили гості: Іван Панов з передачі Олега Гуменюказ-за воріт пробив Віталія Власенка на 14-й хвилині поєдинку. На старті другого періоду «барси» подвоїли перевагу завдяки шайбі у більшості від захисника Михайла-Максима Ядловського. Однак господарі льоду не стали опускати руки і вже на 33-й хвилині оформили перший гол, автором якого став Олексій Костюк, який зіграв на добиванні після передачі Данила Козачука.

Далі за п'ять хвилин ігрового часу «городяни» не тільки зрівняли рахунок, але й вийшли вперед завдяки голам капітана «Кременчука» Севастьяна Карпенкота Сергія Алексаняна-Петровича.

Статус-кво поєдинку повернув Дмитро Даниленко, який за п'ять хвилин до кінця основного часу зустрічі в більшості закинув ще одну шайбу своєї команди. Менш ніж за хвилину від «городян» була відповідь – результативна атака Дмитра Чернишенка, і «Кременчук» знову в лідерах. Але і це перевага була зовсім нетривалим – відразу після вкидання шайби в центрі, форвард «Білого Барса» Дмитро Даниленкопровів успішну комбінацію з Владиславом Куцевичемі останній знову зрівняв рахунок!

Доля поєдинку вирішилася в овертаймі – другому у протистояннях цих команд у поточному сезоні. Переможним став влучний кидок капітана «Кременчука» Карпенко, який з п'ятака переграв воротаря «барсів».

Після перемоги над «Білим Барсом» підопічні Олександра Савицькогопосідають третю сходинку в турнірній таблиці, маючи в активі 34 очки.

Читайте також:Категория: Хоккей