Гассієв: «У Шабранского практично не було шансів»


Опубликованно 12.02.2018 00:22

Гассієв: «У Шабранского практично не було шансів»

Мурат Гассієв / Boxing News

Володар поясу IBF у крузервейте Мурат Гассієв (25-0, 18 КО) вважає, що у В'ячеслава Шабранского(19-1, 17 КО) було дуже мало шансів на перемогу в поєдинку з росіянином Сергієм Ковальовим(32-2-1, 27 КО). Про це чемпіон світу заявив у своєму Instagram.

«Бій показав, що Сергій у відмінній формі. У Шабранского практично не було шансів... Особисто я б хотів побачити з'ясування стосунків між Ківаловим і Адонісом Стівенсоном. Ковальов, Бивол, Бетербієв і Стівенсон. Якщо в цій вазі провести Суперсерию в 2018 році — що може бути краще для вболівальників і глядачів?»

+ eng Кілька слів про бій Ковальов-Шабранський: Бій показав, що Сергій у відмінній формі. Він в черговий раз довів, що є одним з кращих боксерів світу не тільки в цій вазі, і заслужено отримав пояс чемпіона. У Шабранского практично не було шансів. Тепер в цій вазі складається цікава ситуація, при якій поясами володіють відмінні боксери, а троє з чотирьох є росіянами, бажають проводити бої з кращими суперниками і об'єднувати титули. Якщо таке бажання з'явиться і у Адоніса Стівенсона, то в 2018 році нас чекають чудові бої! Особисто я б хотів побачити з'ясування стосунків між Ківаловим і Стівенсоном, оскільки цей бій очікується вже кілька років. Буде несправедливо по відношенню до вболівальників, якщо він не відбудеться ) Ковальов, Бивол, Бетербієв і Стівенсон. Якщо в цій вазі провести суперсерию в 2018 році — що може бути краще для вболівальників і глядачів? The fight showed that Sergey was in great shape. Kovalev has proved once again that he is one of the best fighters in the world and got the belt. Shabransky almost had no chance. Now in this weight there is a very interesting situation where belts are owned by excellent boxers, and three out of four Russians are who want to fight with the best rivals and unificate the division. If Adonis Stevenson also are the part of the equation then we all in may 2018 very well expect wonderful fights! Personally, I would like to see a fight between Kovalev and Stevenson because fight this is expected for several years. Kovalev, Bivol, Beterbiev and Stevenson. If we can have a Super series in this weight the next year - what could be better for the fans? #boxing #kovalevshabranskyy

Допис, поширений Murat "IRON" Gassiev (@murat_gassiev) Лис 25, 2017 о 10:14 PST

Нагадаємо, що Ковальов став володарем титулу WBO після перемоги над Шабранским. Поєдинок тривав лише два раунди. Про всі подробиці бою можна дізнатися в нашій онлайн-трансляції.

Зазначимо, що після бою з українцем новоспечений чемпіон світу заявив, що готовий до поєдинку з будь-яким володарем поясу у напівважкому дивізіоні.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА