Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гладир: «У першому тренуванні збірної взяли участь сім осіб»


Опубликованно 12.02.2018 00:37

Гладир: «У першому тренуванні збірної взяли участь сім осіб»

Сергій Гладир / Вісті

Свингмэн французького «Монако» і збірної України Сергій Гладир розповів про те, як провів перший день з національною командою після дворічної відсутності.

«Починаємо із самого початку. Я прокинувся раніше, пішли поснідали, побачив і привітався з тренерами, гравці в збірну ще не всі доїхали, адже деякі ще вчора грали. Я раніше прийшов розім'ятися... З місця в кар'єр вже не можна – вік і коліна вже не ті. На тренування прийшло сім чоловік, включаючи мене. Тренування була легенька, зайшли в «тренажерку», покидали. І ось я тут.

Відчуття чудові, все добре – наче й не було двох років без мене. Зараз рано говорити змінилася команда, про це зможу сказати тільки після вечірнього тренування. Я поки не відчув цілісності цієї команди поки. 4-5 нових людей у нас буде, тому, думаю, не сильно команда змінилася».

Нагадаємо, що наприкінці жовтня Гладир анонсував своє повернення у збірну.

Зазначимо, що стала відома заявка України на поєдинки проти Швеції і Туреччини, які відбудуться 24 і 26 листопада відповідно.

Читайте також:


banner14

Категория: Баскетбол

Гладир: «У першому тренуванні збірної взяли участь сім осіб»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.