Журавльов: «Швидкість нашої гри була нижче усіляких критеріїв»


Опубликованно 12.02.2018 00:37

Журавльов: «Швидкість нашої гри була нижче усіляких критеріїв»

Денис Журавльов / Фото - ZN.ua

Головний тренер «Дніпра» Денис Журавльовпрокоментував результат матчу проти «Запоріжжя» (70:78), в якому його команда вперше в сезоні програла.

«Як на мене, найголовніша причина поразки – недостатнє налаштування. Хоча ставилися серйозно до гри, до суперника. То як ми грали в Миколаєві і сьогодні це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.

У Миколаєві ніхто і близько не міг упевнено себе відчувати в нашій трисекундній зоні. Сьогодні ж команда із Запоріжжя там панувала і домінувала. Ми серйозно поступилися в боротьбі. Просто дві цифри, які говорять про все – 17 очок другого шансу у «Запоріжжя» та у нас ні одного. Тобто, гравці вирішили, що м'яч сам буде залітати в кільце від нашої голови або від ліктів.

Повністю поступилися в боротьбі. Так, суперник відчув свою гру, став забивати складні м'ячі, але ми не повинні були дозволити цього. Дуже погано рухали м'яч. Результативні передачі є, але не було інтенсивності руху м'яча, не змогли створити проблеми «Запоріжжя» в цьому компоненті.

Може бути позначилася втома, довгі переїзди, але швидкість нашої гри сьогодні була нижче усіляких критеріїв».

Нагадаємо, що у другому матчі Суперліги 21 жовтня «Політехнік» поступився «Миколаєву».Читайте також:Категория: Баскетбол