Українські дзюдоїсти завоювали чотири медалі на Відкритому Континентальному Кубку

Опубликованно 12.02.2018 00:47

Тарасова і Каланина (зліва) з медалями відкритого континентального Кубка

Українські дзюдоїсти завоювали чотири медалі на турнірах рівня European Judo Open.

Після трьох бронзових нагород Лесюка, Марандяна і Ядова чоловіки ще двічі піднімалися на п'єдестал у болгарській Софії. У ваговій категорії до 100 кг Данило Гуцолпрограв у другій сутичці попереднього раунду, але здобув перемогу в втішний сітці і зустрівся зі швейцарцем Патріком Мосеромв сутичці за бронзу. В результаті, ваза-арі принесло перемогу українцю.

Гуцол (другий зліва) з бронзою турніру в Софії

У вазі понад 100 кг бронзу виграв Андрій Колесник. Він також поступився у другій попередньої сутичці, але виграв втішну сітку і бився за медаль з сербом Гораном Пргоничем. Українець провів іппон і завоював п'яту бронзу для збірної України у Софії.

Колесник (другий праворуч) з бронзовою медаллю

Жіночий Відкритий Континентальний Кубок проходив у португальському Одивелаше. Людмила Плієвазупинилася за крок від медалі у вазі до 52 кг, ставши п'ятою, але її співвітчизниці відігралися в категорії понад 78 кг Єлизавета Каланинаі Галина Тарасовавпевнено вийшли у фінал турніру і зустрілися в боротьбі за золото. Перемога дісталася Каланиной, яка перемогла завдяки иппону.

Таким чином, українки зуміли піднятися на четверте місце в загальнокомандному медальному заліку European Judo Open в Одивелаше.

Нагадаємо, Білодід виграла перший Гран-прі сезону.