Гераскевич: «Атмосфера в Пхенчхані чудова»


Опубликованно 13.02.2018 00:50

Гераскевич: «Атмосфера в Пхенчхані чудова»

Владислав Гераскевич / Фото - НОК України

Український скелетонист Владислав Гераскевичне замислюється про те, що є першим українським представником цього виду спорту на Олімпійських іграх, і концентрується тільки на своїх виступах. Про це повідомляє прес-служба НОК України.

«Атмосфера чудова. Звичайно, є багато спільного з юнацьким Олімпійським іграми, але рівень змагань та організацій набагато вище. Враження хороші: затишні кімнати для проживання, великий вибір.

Не думаю про те, що я перший український скелетонист на Олімпійських іграх. Просто концентруюся на своїх виступах. На трасі в Пхенчхані вже виступав. Тоді у жовтні на передолімпійській тижні до неї було багато зауважень щодо якості. Тоді залучали експертів з інших країн і вдосконалювали трек. Пізніше саночники, які виступали там після нас, вже позитивно відгукувалися. Сьогодні плануємо побачити трасу своїми очима, вивчити її.

Зараз тренуємося з ухилом на фізичну підготовку, приділяю увагу бігових компонентів. Пізніше у всіх учасників заплановано 5 офіційних тренувань з двома заїздами під час кожної. Для мене на цих Олімпійських іграх важливо показати свій кращий рівень і набратися безцінного олімпійського досвіду. Потрапити в 30-ку кращих скелетоністов світу, позмагатися з ними на головних стартах чотириріччя - це багато значить. У нас з батьком-тренером є чітка програма дій до Олімпійських ігор-2022 в Пекіні. Там вже поборемося за високий результат»

Нагадаємо, раніше Гераскевич розповів, що не ставить перед собою конкретних цілей на Ігри в Південній Кореї.

В Пхенчхані український скелетонист зустрівся з президентом МОК Томасом Бахом.Читайте також:Категория: Зимние виды спорта