Дукач: «Потрібно потрапити в топ-20»


Опубликованно 13.02.2018 03:29

Дукач: «Потрібно потрапити в топ-20»

Антон Дукач хоче пройти в останній заїзд одиночників

Український саночник Антон Дукачрозповів про складнощі проходження олімпійської траси у перших двох заїздах одиночників. Слова Дукача наводить прес-служба НОК:

«У першому заїзді трохи не пощастило на дев'ятому віражі, перед змаганнями його зробили гладким, на відміну від тренувальних спусків. Взагалі траса пристойна. На 1 секунду був поліпшений рекорд траси, я з'їхав на півсекунди швидше від попереднього рекорду».

Також Дукач заявив, що важливо стабільно і спокійно проїхати, відчути трасу і поборотися за топ-20, щоб пройти в останній четвертий заїзд.

Зазначимо, що Дукач займає 26 місце після перших двох спроб і відстає від 20-го на 0.595 секунди. Інший українець Андрій Мандзійчерез падіння у першому заїзді займає останнє місце.

Вирішальні заїзди чоловіків-одиночників відбудуться 11 лютого. О 13:00 за київським часом стартує третій заїзд. Відразу ж по його закінченню відбудеться четвертий, в якому і визначиться володар першої золотої медалі в санному спорті не Олімпійських іграх в Пхенчахе.Нагадаємо, перед стартом Ігор Мандзій говорив, що у нього є проблеми з дев'ятим поворотом. Читайте також:Категория: Зимние виды спорта