Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Футбол: "Динамо" можуть виключити з єврокубків за борги


Опубликованно 14.02.2018 00:17

Футбол:

УЄФА направив лист у ФФУ, в якому повідомляється про певний заборгованості київського "Динамо", яку вони приховали при атестації на євросезон. Про це повідомляє канал "Футбол".

Одним з можливих варіантів розвитку подій може стати відсторонення "Динамо" від єврокубків.

"УЄФА висловив стурбованість станом прострочених заборгованостей щодо виконання своїх зобов'язань клубом за якимось фінансовим операціям. Я не можу докладно розповісти зараз, поки йде розслідування, але справа в простроченої фінансової заборгованості. Як і скрізь: найлегша санкцію – попередження, найважча для національної асоціації – можуть забрати право проводити ліцензування клубів на якийсь період. У проміжку можуть бути і штрафні санкції, і якісь інші. Для клубу найстрашніше – відсторонення від єврозмагань на певний період. Найлегше – теж попередження", – прокоментував ситуацію заступник директора центру ліцензування ФФУ Сергій Задиран.

Нагадаємо, "Динамо" завтра зіграє матч Ліги Європи проти "Янг Бойз".


banner14

Категория: Новости

Футбол: "Динамо" можуть виключити з єврокубків за борги


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.