Журавльов: «Скоро легше буде сказати, скільки в «Дніпрі» здорових, а не травмованих»


Опубликованно 14.02.2018 01:01

Журавльов: «Скоро легше буде сказати, скільки в «Дніпрі» здорових, а не травмованих»

Журавльов – про матч проти «Хіміка» / ФБУ

Головний тренер «Дніпра» Денис Журавльовпоскаржився на кількість травмованих гравців у складі своєї команди, а також заявив, що очікує складного поєдинку проти «Хіміка» у Суперлізі:

«Звичайно, хотілося б повторити таку ж гру, як у першому матчі з «Хіміком». Але така гра нам дасться дуже нелегко. У нас дуже багато травмованих гравців, дрібні травми переслідують майже всіх. Звичайно, ми в кожному матчі боремося з гравцями, які перевершують нас в зрості, масі і в силі. Звідси, нічого іншого окрім травм нам чекати не доводиться. Я думаю, що майбутня гра буде трохи інша. Все-таки «Хімік» дуже амбітна команда. Вони програли вдома і спробують взяти реванш на виїзді. Це хороша потужна команда.

У «Хіміка» є сили, що перевернути хід матчу на виїзді. Я чекаю більш напруженою і фізичної ігри. Напевно, скоро ми будемо говорити не про травмованих, а просто про тих, хто залишився у нас здоровим. Ясна річ, що на хлопців лягають серйозні навантаження, особливо в офіційних матчах. На тренуваннях ми може їх поберегти, але в іграх вони не бережуть себе. Звідси і травми. Я думаю, що Дмитро Глєбов відновиться до недільної гри. Сизов, швидше за все, немає. Відновлення Загребы ще довго доведеться чекати, тут йдеться радше треба вести про початок процесу реабілітації.

Безумовно, «Хімік» швидко рухає м'яч. Вони можуть побачити наші помилки і скористатися ними. Потрібно допускати менше помилок. Потрібно якомога швидше достукатися до гравців. Ті помилки, які ми допускали в грі проти «Запоріжжя» в середу важко виправити за два-три тренування. Будемо старатися на словах пояснити гравцям їх недоліки. Тренування-це одне, але ми постараємося вплинути на гравців більше словами, а не справою».

«Дніпро» прийме «Хімік» у неділю, 19 листопада. Дивіться пряму онлайн трансляцію матчу на телеканалі й порталі XSPORT. Початок о 14:00.

Нагадаємо, що у виїзному поєдинку чемпіонату «Дніпро» обіграв «Хімік».

Читайте також:Категория: Баскетбол