Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Боломбой має пропозиції від топ-команд Євроліги


Опубликованно 14.02.2018 01:01

Боломбой має пропозиції від топ-команд Євроліги

Джоель Боломбой / Milwaukee Journal Sentinel

Український бигмэн Джоель Боломбоймає хороші пропозиції від європейських команд, але не хоче повертатися в Європу. Зокрема, турецькі ЗМІ активно сватають гравця в «Галатасарай», який нібито має намір підписати форварда відразу після рішення трансферного бана FIBA.

У той же час, іспанська інсайдер Чема Де Лукас має інформацію, що Боломбоем цікавляться ряд топ-клубів Євроліги, але сам баскетболіст ще не втратив надій закріпитися в НБА і не хоче їхати в Європу.

Нагадаємо, в минулому чемпіонаті Боломбой виступав за «Юту», але перед стартом сезону був відрахований. Після цього українець підписав двосторонній контракт з «Мілуокі», де отримав обіцянки отримати можливість зачепитися за місце в складі, але пізніше був переведений в D-Лігу, а потім також відрахований.Читайте також:


banner14

Категория: Баскетбол

Боломбой має пропозиції від топ-команд Євроліги


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.