Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

11-річний українець закинув 6 триочкових за чверть. Відео неймовірного досягнення

Опубликованно 14.02.2018 01:01

Вражаюче досягнення підкорилося одинадцятирічному гравцеві СДЮСШОР№5 під час одного з турів Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги.

У першому періоді матчу проти ДЮСШ (Мирноград) Артем Романицареалізував 6 триочкових, при цьому хлопець з Дніпра в цьому періоді сім разів атакував з дальньої дистанції.

Зазначимо, що відмінна гра снайпера не врятувала його команду від поразки – господарі програли з рахунком 67:87.

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.