Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Dota 2. OpTic Gaming і EG пройшли на DAC 2018


Опубликованно 14.02.2018 01:05

Dota 2. OpTic Gaming і EG пройшли на DAC 2018

Читайте також: Підійшли до кінця кваліфікації до DAC 2018в Північній Америці, за підсумками яких визначилися ще два учасника фінальної частини чемпіонату - Evil Geniuses іOpTic Gamingпереграли CompLexity у верхній і нижній сітці відповідно, чим і забезпечили собі заповітні місця. Сітка кваліфікації:

Повний список учасників DAC 2018: Invictus Gaming NewbeeTeam LiquidVici GamingVirtus.ProTeam SecretMineskiKeen GamingLGD GamingOpTic GamingEvil GeniusesКваліфікації в КитаїКваліфікації в СНД Кваліфікації у ЄвропіКваліфікації в Південно-Східній АзіїКваліфікації в Південній АмериціФінальна частина чемпіонату запланована на дати з 30 березня по 7 квітня в Китаї. Призовий фонд розміром $1,000,000і 1500 очок DPC будуть боротися колективи з різних куточків нашої планети, а організацією змагання займуться Perfect World.


banner14

Категория: Разный спорт

Dota 2. OpTic Gaming і EG пройшли на DAC 2018


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.