Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Гляйшер: «Мені здавалося, що Лох йде до золота, а потім він помилився»


Опубликованно 14.02.2018 01:06

Гляйшер: «Мені здавалося, що Лох йде до золота, а потім він помилився»

Давид Гляйшер / sport.hotnews.ro

Олімпійський чемпіон Давид Гляйшерзізнався, що подумки готував себе до того, що переможцем після чотирьох спроб стане Фелікс Лохз Німеччини. Про це австрієць заявив в ефірі Olympic Channel.

«Не можу повірити, що переміг. Сталося диво. Мені вдалося добре пройти трасу, і я дуже цьому радий. Спочатку мені здавалося, що Лох йде до золота, а потім він помилився. Чарівництво. Хочу подякувати всю свою родину, особливо свою дівчину, сина, а також тренерів. Ми провели багато часу на тренуваннях, працювали в поті чола. Мені важко підібрати слова. Це просто неймовірно».

Нагадаємо, що Гляйшер за підсумками чотирьох спроб виграв золоту медаль Олімпійських ігор-2018. Вирішальним став четвертий заїзд, коли Лох зробив помилку на одному з віражів і відстав від лідерів майже на секунду.

Читайте також:


banner14

Категория: Зимние виды спорта

Гляйшер: «Мені здавалося, що Лох йде до золота, а потім він помилився»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.