Тренер українських гірськолижників: «На Олімпіаді можуть траплятися зовсім непередбачувані речі»


Опубликованно 14.02.2018 01:06

Тренер українських гірськолижників: «На Олімпіаді можуть траплятися зовсім непередбачувані речі»

Юлія Шепиленко / sfu.org.ua/

Старший тренер збірної України з гірськолижного спортуЮлія Шепиленко розповіла, чого чекає від двох своїх підопічних на Олімпійських іграх в Пхенчхані, а також зробила припущення, в яких видах програми вони можуть себе проявити. Слова наставника наводить офіційний сайт Федерації лижного спорту України:

«У нас на Олімпіаду поїдуть Іван Ковбаснюк та Ольга Книш. Іван великий молодець, він буде виступати на Олімпіаді у всіх 5 видах програми. Оля Книш теж відпрацювала добре, отримала ліцензію в супергіганті, автоматично буде виступати у слаломі та слаломі-гіганті. Її улюблена дисципліна - це слалом-гігант. Він приносить їй моральне задоволення, і технічно моя підопічна може себе гідно там проявити. А точних результатів будемо чекати Олімпіаді.

Які очікування від Олімпіади? Працюємо над моделюванням позитивної думки, як кажуть (сміється). Офіційно у спортсменів в документах стоять цифри, в їх програмах та планах є прив'язка до конкретних завдань. Але вона досить суб'єктивна. Об'єктивно ми розуміємо, що дуже важко буде потрапити в топ-30, особливо в технічних дисциплінах. Тому ми розраховуємо на результат десь у 40-х числах. Однак на Олімпіаді така обстановка, що можуть траплятися зовсім непередбачувані речі, наприклад, коли призерами стають ті спортсмени, від яких цього ніхто не очікував. Якщо чемпіонат світу схожий з Кубком світу, то Олімпіада - це не так. Наше основне завдання - працювати на максимум, відпрацювати те, що ми тренували і вміємо».

Відзначимо, що в Кубку світу 2017/18 Ольга Книш виступала в двох стартах у слаломі-гіганті – на відкритті сезону в Зельдені і в словаенской Краньске Горі. Серед тих, хто фінішував у першій спробі українка посідала останнє і передостаннє місце. Що стосується Івана Ковбаснюка, то він у Кубку світу цього сезону не виступав.Зима по-корейськи. Гірські лижіЧитайте також:Категория: Зимние виды спорта