Біленький: «У бою з Такамом Джошуа іноді виглядав, як корова на льоду»


Опубликованно 14.02.2018 01:08

Біленький: «У бою з Такамом Джошуа іноді виглядав, як корова на льоду»

Біленький – про бій проти Джошуа Такама

Відомий експерт Олександр Біленькийзаявив, що не зрозумів рішення рефері зупинити поєдинок чемпіона світу в суперважкій вазі за версіями WBA, IBF і IBO Ентоні Джошуа(20-0, 20 КО) протиКарлоса Такама (35-4-1, 27 КО) в десятому раунді:

«Титули Джошуа не були в небезпеці жодної секунди. Він повинен був перемогти за будь-кому, тим більше, що раздухарившийся Такам все-таки став втомлюватися, а його ударам не вистачало потужності, щоб завалити такого слона, як Джошуа. Проте все виглядало так, що бій закінчиться досить безславної для британського чемпіона перемогою за очками, тому що Такам чудово утапливал щелепу в плечі, а інша частина його голови тримала удари, як більярдна куля. Так, був там нокдаун від лівого бічного Джошуа в четвертому раунді, але він не був важким, а в інший час Такам чисто не пропускав майже нічого з того, що в нього летіло.

Починаючи з сьомого раунду, Такам, якого Джошуа посік спочатку над правим оком, а потім і над лівим і яким втрачати було нічого, просто попер вперед і часом непогано потрапляв з обох рук. Джошуа у більшості епізодів перебивав його, але іноді виглядав трішечки як корова на льоду: для життя не дуже небезпечно, але як-то ніяково».

Крім Біленького з рішенням рефері також не згоден сам Такам, який зажадав організації реваншу. У свою чергу Джошуа заявив, що якби не суддя, то камерунець опинився б у нокауті.Категория: Бокс и ММА