Даріо Колонья виграв лижну «розділку» на третій Олімпіаді поспіль

Опубликованно 19.02.2018 19:30

Даріо Колонья / Getty Images

Даріо Колоньястав чотириразовим олімпійським чемпіоном. В Пхенчхані 31-річний швейцарець виграв індивідуальну гонку вільним стилем на 15 км. Переможець «Тур де Скі» цього сезону пробіг дистанцію за 33:43.9. Причому другим місцем Колонья «привіз» 18.3 секунди.

Зазначимо, що Даріо переміг в олімпійському «обробленні» на третє Іграх поспіль. У Ванкувері він узяв золото у 15-кілометрівці «коником», а в Сочі виграв у «класиці». Крім того, в активі швейцарця перемога в скиатлоне на Олімпіаді-2014.

Срібло у цій дисципліні дісталося Симену Хегстаду Крюгеру. Норвежець додав срібло до золотої медалі в скиатлоне. Третє місце посів Денис Спицов, який виступає за команду Олімпійських атлетів з РФ.

Два українці завершили змагання в дев'ятому десятку. Олексій Красовськийстав 84-м, програвши 5:21.4, а Андрій Орликзайняв 86-е місце, поступившись 5:27.4. Цікаво, що один з найпопулярніших персонажів Ігор Піта Тауфатофуаз островів Тонга, який запам'ятався ефектним виходом на церемонії відкриття, посів друге місце з кінця. Лижник з Океанії, який на Олімпіаді в Ріо представляв свою країну в тхеквондо, пройшов дистанцію за 56:41.1.

Останнє місце з фінішували зайняв Херман Мадрасо з Мексики. 43-річний лижник пробіг по фінальній прямій з прапором своєї країни, поступившись Колонье 25:51.5.