«Лестер» несподівано зазнав домашній розгром від «Крістал Пелес»

Опубликованно 19.02.2018 20:05

Photo by Matthew Lewis/Getty Images

У рамках 18-го туру английкой Прем'єр-ліги «Лестер» приймав «Крістал Пелес». Команд Клода Пюелязараз набрала хід, і згідно з усіма прогнозами, повинна була без особливих проблем обіграти одного з аутсайдерів чемпіонату. Однак м'яч Бентекена 19-й хвилині, а потім ще два взяття воріт від Заха і Сакозробили цей поєдинок справжньою сенсацією туру. Навіть до видалення Ндиди на 61-й хвилині, граючи в рівних складу, господарі програвали з рахунком 0:2 Тепер «лисицям» буде куди складніше зачепитися за першу сімку в турнірній таблиці АПЛ.

АПЛ, 18-й тур

«Лестер» - «Крістал Пелес»0:3 Голи: Бентеке, 19, Заха, 40, Сако, 90 «Лестер»: Шмейхель, Морган, Чилуэлл, Сімпсон, Магуайр, Іборра(Окадзакі, 77), Ндиди, Грей, Марез, Олбрайтон (Кінг, 77), Варді (Ulloa, 85). «Крістал Пелес»: Спероні, Денн, Томкінс, Келлі, Шлупп, Макартур, Кабай(Ридевалд, 85), Заа, Таунсенд, Лофтус-Чик, Бентеке (Сако, 88). Попередження: Ндиди, 52, Магуайр, 57, Шлупп, 57 – Бентеке, 51 Видалення: Ндиди, 61

0:1. Бентеке, 19