Орлик: «Побачив сльози щастя Колоньї і сам трохи не заплакав»

Опубликованно 20.02.2018 00:09

Андрій Орлик / Фото - НОК України

Український лижник Андрій Орликпрокоментував свій виступ на Олімпійських іграх-2018 в індивідуальній гонці на 15 км. Наш співвітчизник посів 86-е місце, а після змагань заявив, що не зміг тримати високий темп на всій дистанції. Слова Орлика наводить прес-служба НОК України:

«Перші 5 км траси я відчував себе дуже добре, але потім мене обігнав один з лідерів перегонів. Я «підсів», і стало дуже важко тримати такий високий темп. Однак на останньому етапі траси знайшов у собі сили і додав.

Будемо працювати далі, тренуватися і намагатися покращувати свої результати».

Також Орлик прокоментував тріумф швейцарця Даріо Колонії, який став першим лижником в історії, який виграв одну дисципліну на Олімпіадах тричі:

«Під час тріумфу Даріо на Олімпіаді-2014 я радів за нього, хоч дивився змагання по телевізору, а сьогодні побачив його сльози щастя і сам трохи не заплакав. Щиро радий, що він реалізував свою мрію. Вірю, що і мені коли-небудь вдасться плакати від щастя після своєї перемоги».

Також своїми думками після «обробки» поділився інший українець Олексій Красовський, який зайняв 84-е місце.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта