«Миколаїв» завдав «Будівельнику» четвертої поразки в сезоні

Опубликованно 21.02.2018 00:08

"Будівельник" не вистояв в Миколаєві / fbu.ua

Чемпіон України київський «Будівельник» зазнав поразки у виїзному матчі регулярного чемпіонату Суперліги, вперше в сезоні поступившись «Миколаєву» - 69:72. По ходу матчу, а саме - в третій чверті, відставання киян сягала 19 очок. У четвертій чверті підопічні Володимира Коваля, скориставшись помилками «корабелів» у кінцівці, зуміли повернути інтригу, однак дотиснути суперника не встигли.

Це поразка стала четвертою в сезоні столичного клубу, у складі якого на гру проти «Миколаєва» вийшло лише 8 баскетболістів. Таким чином, «Будівельник» продовжує займати друге місце з 13 перемогами в активі, а «Миколаїв», відігравши 16 матчів, йде на 4-й сходинці з 9 перемогами.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Миколаїв»– «Будівельник» 72:69 (21:20, 23:14, 15:10, 13:25)

«Миколаїв»:Шкарпеток 14 + 5 передач + 4 підбирання, Онуфрієв 10 + 8 підбирань, Шостуха 7 + 8 підбирань + 4 передачі, Точненко 5, Анікієнко 2 + 5 підбирань - старт Попов 15 + 7 підбирань - 7 втрат, Кушніров 14 + 7 підбирань, Давидюк 3, Мусієнко 2

«Будівельник»:Дроздов 10 + 7 підбирань + 4 перехоплення - 3 втрати, Анісімов 9, Місяць 9, Крутоус 9 - 4 втрати, Зотов 8 + 5 передач - старт, Сандул 17 + 9 підбирань, Дзюба 7, Вінтоняк 0

Відзначимо, що в іншому матчі дня «Черкаські Мавпи» на виїзді перемогли «Запоріжжя».

Категория: Баскетбол