Френцель повторив свій успіх Сочі-2014 і став дворазовим олімпійським чемпіоном

Опубликованно 22.02.2018 10:55

Ерік Френцель / Getty Images

Ерік Френцельзавоював золоту нагороду на Іграх-2018 у змаганнях двоеборцев (нормальний трамплін + гонка на 10 км). 29-річний німецький лижник показав 5-й результат на трампліні, де полетів на 106.5 метрів і набрав 121.7 бали. Францу-Йозефу Рерлю, який захопив лідерство після першої частини змагань, Френцель поступився 8.9 бали і стартував через 36 секунд після австрійця.

Вже на першій частині 10-кілометровій дистанції Ерік зумів наздогнати групу лідерів, в якій крім нього були японець Акито Ватабэ, австрійці Лукас Клапфері Франц-Йозеф Рерль, а також норвежець Ярль Магнус Рибер. Потім переможець стрибків з трампліну передбачувано почав відставати.

Довгий час перша четвірка трималася разом, а потім Френцель став роздувати темп і прискорився на фінальному підйомі. Опір йому намагався чинити Ватабэ, але до кінця гори не зміг всидіти за німцем. Ерік вийшов на останню пряму по стадіону з хорошим запасом і перетнув фінішну межу на першій сходинці. Таким чином, двоеборец з Німеччини повторив свій успіх Ігор-2014 в Сочі і став дворазовим олімпійським чемпіоном.

На другій сходинці, як і 4 роки тому, фінішував Акито Ватабэ. Таким чином, на рахунку японця дві срібні олімпійські нагороди. Третє місце зайняв австрієць Лукас Клапфер. Рибер став четвертим, а шестиразовий чемпіон світу німець Йоханнес Ридзек, що став тільки 11-м за підсумками стрибків з трампліну, зумів піднятися на 5-е місце.

Відзначимо, що єдиний українець Віктор Пасічникзумів відіграти 6 місць в лижній гонці і замкнув топ-30.

На Іграх-2018 двоєборці розіграють ще два комплекти медалей. 20 лютого пройде ще один індивідуальний старт (великий трамплін + гонка на 10 км), а 22 числа - естафета.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта