Тренер Швеції: «Україна володіла перевагою, але якби у нас ще пару хвилин, ми б вирвали перемогу»

Опубликованно 23.02.2018 01:00

Ведран Боснич / rtvglasdrine.com

Головний тренер збірної Швеції Ведран Босничпрокоментував поразку команди від України (84:76) в матчі відбору до чемпіонату світу-2019 і впевнений, що його підопічним було під силу відігратися.

«Ми провалили другу чверть, дали дуже велику фору супернику. Україна, Туреччина, Латвія - всі збірні в нашій групі є топ-командами. Якщо ви не сфокусовані і не граєте в потрібному ритмі, то у вас будуть проблеми, що сьогодні довела друга чверть у нашому виконанні. Україна забивала неймовірні триочкові у другій чверті і це стало великою проблемою для нас. Я намагався завести команду за рахунку -20 і мені це вдалося. Гравці збірної Швеції почали скорочувати відставання очко за очком. Якби у нас ще кілька хвилин, ми могли б вирвати перемогу в цій зустрічі.

Всім відомо, що Україна - дуже якісна команда. Вони відмінно рухають м'яч, володіють кількома сильними гравцями на кожній позиції. Далі нас чекає виїзна гра з Латвією, на яку буде менше двох діб на підготовку. Постараємося підійти до цього двобою в оптимальних кондиціях. Фізично Україна володіла великою перевагою. Ми знали про це ще до гри. Загалом, суперник заслужив на перемогу. У нас є три втрати ключових гравців, але треба готуватися до наступної гри проти хороших суперників наявними ростером».

У паралельній грі Туреччина, цінного травми одного з лідерів, обіграла Латвію.

26-го листопада наша команда зіграє з турками за лідерство в групі. Онлайн-трансляція матчу Україна – Туреччина буде доступна на нашому сайті.Читайте також:

Категория: Баскетбол