Сергій Онуфрієнко: «Матч всіх зірок пройшов в дусі свята»

Опубликованно 09.03.2018 07:55

фото - lnh.fr

Правий напівсередній збірної України і «Екс-ан-Провансу» Сергій Онуфрієнкодоклав руку до завоювання ще одного трофея. Нехай і неофіційного. Українець у складі «легіонерів» став переможцем матчу всіх зірок, який відбувся в Парижі в знаменитому залі «Берсі».

Його команда перемогла з рахунком 39:38, а Онуфрієнко відзначився одним влучним кидком. Український гандболист поділився з XSPORT.ua враженнями після дебюту на шоу-поєдинку.

- Зізнаюся, було по-справжньому прикольно. Пережив виключно позитивні емоції. Сам матч пройшов зовсім без напруги, розкуто – в дусі свята, як і повинно було бути.

Формат був незвичайний: три тайми по 15 хвилин. Так як гравців було багато в команді, тренер Патріс Канайерозділив нас на дві групи. У першому таймі грав один склад, у другому – інший, а в третьому вже брали участь майже всі гравці.

Треба сказати, що захід був не швидкоплинним. У перервах проводилися різні конкурси. Перший з них проводився серед воротарів, і переміг Яссін Идрисси, представляв команду іноземців і «Тулузу».

Власне в матчі я грав у другому таймі, а після прийняв участь у конкурсі на контратаки. Треба було якомога швидше закинути м'яч, починаючи контратаку з центру поля. Забив я? Так, свою спробу реалізував, ну і в цілому цей конкурс теж залишився за нашою командою.

Потім пройшов «Матч легенд» (два тайми по 6 хвилин), причому одну команду зібрав знаменитий бразильський футболіст Сонні Андерсон(за неї виступав Жером Фернандес– мій тренер в «Екс-ан-Провансі»), а другу – Флоран Пиетрус, французький баскетболіст.

У третьому таймі нашого матчу регламент був такий: спочатку одна команда грає 6 хвилин у меншості, потім – друга. І тільки прикінцеві 3 хвилини були класичними.

Який гол запам'ятався? Насамперед відзначу, що було чимало звичайних робочих голів, досить забивали воротарі. Особисто мені сподобався м'яч, який спорудили іспанці Едуардо Гурбиндоі Давид Балагер. Перший з дев'ятиметрової лінії зробив вкидання на край, Балагер в польоті зловив м'яч і знову накинув в центр на набіг того ж Гурбиндо. Вийшло дійсно видовищно.

До речі, Балагер визнаний MVP «Матчу всіх зірок».

Виступав я раніше в «Берсі»? Так, один раз у фіналі Кубка Франції проти «Монпельє», коли грав в «ПСЖ». Це один з самих незвичайних арен у світі, тим більше тоді вона була забита до межі – понад 15 000 глядачів. Цього разу на трибунах було трохи менше вболівальників, близько 11 000, але на особливій святковій атмосфері це ніяк не позначилося.