Степановський: «Хімік» покарав суперника за слабкі місця в зоні»

Опубликованно 10.03.2018 01:05

Степанівський задоволений перемогою над «Запоріжжям» / ФБУ

Головний тренер «Хіміка» Віталій Степановськийзаявив, що перемога над «Запоріжжям» (78:58) у регулярному чемпіонаті Суперліги була важлива для його команди, щоб повернути впевненість у собі:

«Для нас було дуже важливо перемогти в цій грі з точки зору психології. Останні матчі ми поступалися, але сьогодні зіграли без провалу, діяли дисципліновано в захисті і в нападі. Це стало запорукою сьогоднішньої перемоги.

У третій чверті вдалося переломити хід поєдинку саме за рахунок дисципліни. Суперник ставив зону, тільки на початку зустрічі використовуючи індивідуальну захист. У третій чверті вони вже повністю перейшли на зону. У перерві ми розібрали всі моменти і деталі, які можна було використовувати і зіграли дуже розумно, терпляче, покарали суперника за слабкі місця, які у них були в зоні».

Зазначимо, що перемога над «Запоріжжям» стала для «Хіміка» першою в Суперлие з 15 жовтня.

Нагадаємо, «Миколаїв» розгромив БИПу і вийшов на третє місце в турнірній таблиці.