Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бундесліга. «Рейн-Неккар Левен» - «Лемго». Онлайн трансляція


Опубликованно 11.03.2018 00:55

Бундесліга. «Рейн-Неккар Левен» - «Лемго». Онлайн трансляція

Анді Шмід - кращий гравець року в чемпіонаті Німеччини / Фото - Binder

Після паузи на чемпіонат Європи поновлюються матчі німецької гандбольної Бундеслігив. 8 лютого лідер турнірної таблиці «Рейн-Неккар Левен» прийме «Лемго». У прямому ефірі матч покажуть телеканал і сайт XSPORT. Початок о 20.00.

«Рейн-Неккар Левен» виграв два минулих чемпіонату і зараз має намір знову відстояти титул. В команді немає травмованих, а головна зірка львівАнді Шмід перед матчем отримав приємну звістку — німецьке видання «Хандбалвохе» визнало його найкращим гравцем 2017 року в Бундеслізі. Подібних нагород у Шміда, який займає друге місце в списку кращих снайперів чемпіонату, вже велика колекція.

«Лемго» знаходиться на 9-ій позиції в турнірній таблиці чемпіонату. У чотирьох останніх матчах команда здобула три перемоги.

Читайте також:


banner14

Категория: Летние виды спорта

Бундесліга. «Рейн-Неккар Левен» - «Лемго». Онлайн трансляція


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.