Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Фрум – про допінг Уиггинса: «Ці звинувачення – повна нісенітниця»


Опубликованно 11.03.2018 00:55

Фрум – про допінг Уиггинса: «Ці звинувачення – повна нісенітниця»

Кріс Фрум / skysports.com

Британський велогонщик Team Sky Кріс Фрумпрокоментував звинувачення британського парламенту у вживанні допінгу переможця Tour de France-2018 і п'ятикратного олімпійського чемпіона Бредлі Уиггинса. Слова Фрума призводить Cyclingnews.

«Мене б не було в команді, якщо б я не довіряв їй і людям, які мене оточують. Менеджер команди Дейв Брейлсфорд зібрав всіх цих людей разом, у нас відмінна команда. Звинувачення у використанні гонщиками кортикостероїдів – повна нісенітниця.

Я не бачив доповідь парламенту, тільки бачив заголовки. Можу сказати про свій особистий досвід в Sky. Я виступаю за команду вісім років. Моя думка відрізняється від того, що ми бачимо в заголовках газет. Я ніколи не бачив нічого подібного, таких випадків в Sky зі мною не було».

Зазначимо, що Фрум також здав позитивний допінг-тест, однак пізніше зізнався, що є астматиком.Читайте також:


banner14

Категория: Летние виды спорта

Фрум – про допінг Уиггинса: «Ці звинувачення – повна нісенітниця»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.