«Білий Барс» відігрався з 0:2 і переміг «Кременчук»

«Кременчук» - «Білий Барс»2:4 (1:0, 1:1, 0:3)

1:0 – Бойків (Козачук, Карпенко) – 10:19,

2:0 – Бойків (Козачук, Чернишенко) – 20:42,

2:2 – Куцевич (Лісників, Даниленко) – 43:08,

2:3 – Гриценко (Разумов, Табашник – бол.) – 55:18,

2:4 – Разумов (Куцевич, Ядловський – ПВ.) – 59:09,

Воротарі:Власенко – Люльчук.

«Білий Барс» обіграв «Кременчук»в битві за друге місце в регулярному чемпіонаті ВХЛ. У першому періоді господарі повели у рахунку після накиду від синьої лінії і підставленою ключки Антона Бойкована п'ятаку.

На початку другої двадцятихвилинки «Кременчук» подвоїв свою перевагу – Антон Бойківвтік один на один з Сергієм Люльчукомі оформив дубль, переправив шайбу між щитків голкіперу. «Білому Барсу» досить швидко вдалося скоротити відставання: Руслан Ромащенковіддав поперечну передачу на Євгена Тимченка, а той в один дотик відправив шайбу у сітку.

Третій період залишився повністю за «Білим Барсом». Спочатку Владислав Куцевичзрівняв рахунок, а за п'ять хвилин до кінця основного часу матчу Данило Гриценков більшості зіграв на добиванні і вперше в матчі вивів свою команду вперед. За дві хвилини до кінця Олександр Савицькийзняв воротаря і випустив польового гравця, але це не допомогло зрівняти рахунок. Більше того, Максим Розумівзабив у порожні ворота і встановив остаточний рахунок у матчі – 4:2.

Завдяки цій перемозі «Білий Барс» збільшив свій відрив у турнірній таблиці від «Кременчука» до 16-ти очок.Читайте також:

Категория: Хоккей