Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Левченко і Касьянов – найкращі легкоатлети січня в Україні


Опубликованно 12.03.2018 00:35

Левченко і Касьянов – найкращі легкоатлети січня в Україні

Олексій Касьянов і Юлія Левченко / Фото - ФЛАУ

Кращими легкоатлетами січня в Україні визнані Юлія Левченкота Олексій Касьянов, повідомляє офіційний сайт ФЛАУ. Обидва переможці впевнено відірвалися від інших номінантів.

Левченко свою перевагу віддали всі три групи респондентів. У січні вона перемогла на «Різдвяних стартах» в Києві і виграла міжнародні змагання у німецькому Котбусі, встановивши новий молодіжний рекорд України і виконавши норматив на чемпіонат світу в приміщеннях – 1.97 м.

Касьянов у січні виграв міжнародний турнір з багатоборства у французькому Обьере з третім результатом сезону в світі – 6016 очок.

Відзначимо, що в голосуванні традиційно беруть участь члени Ради ФЛАУ, представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної групи респондентів розподіляються в рівній пропорції.Читайте також:


banner14

Категория: Летние виды спорта

Левченко і Касьянов – найкращі легкоатлети січня в Україні


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.