Ягупова: «Болгарки зможуть переконатися, наскільки сильний зараз баскетбол в Україні»


Опубликованно 12.03.2018 01:10

Ягупова: «Болгарки зможуть переконатися, наскільки сильний зараз баскетбол в Україні»

Аліна Ягупова / офіційний сайт ФБУ

Лідер жіночої збірної України Аліна Ягуповаперед другою грою відбору на Европбаскет-2019 проти Болгарії згадала про матчі шестирічної давності і зазначила, що команда налаштована тільки на перемогу над суперником.

Про перемогу над Нідерландами

«Першу половину ми зіграли погано, а у другій частині гри за рекомендацією тренера зіграли агресивніше в захисті. Після гри всі були задоволені і щасливі, адже перша гра на виїзді була дуже важлива для нас.

В атаці вийшло все, що тренер хотів від нас. Багато комбінації не виходили, але це потрібно відпрацьовувати, а у нас не так багато часу. М'яч ділили по ситуації – хто відкрито, тому й давали. Відкрито – не побачили? Вибачайте».

«З Бошковичем працюється, як з усіма тренерам – нічого нового він не додавав. Все те, що ми робимо, використовується в Європі. Трохи мало часу у нас було на підготовку, тому ми весь час щось нове відпрацьовуємо. Думаю, все залежить від серця: якщо гравці вигравати і хочуть боротися, то вони будуть не давати суперницям підбирати м'ячі, а якщо будуть стояти «в носі колупаться», то і підбирати ніхто не буде. А другий момент, це те, що в Нідерландах не вистачило двох великих дівчаток, які не приїхали з-за травм. Думаю, вони б нам допомогли».

«Всі ми професіонали і я вже навіть і забула, що болгарки стільки програли іспанкам. Та ми про цю гру не думаємо. Кожна гра може бути непередбачуваною. Можна зіграти проти сильного суперника та виграти, а слабкому програти. Не буде такого, що ми вийдемо розслабленими. Ми граємо вдома і хочемо, щоб наші люди подивилися і побачили, що ми погано зіграли на Європі і випадково вилетіли».

«То поразка болгаркам залишилося у мене всередині. Я тоді пробивала два штрафних і не забила їх. Могла зрівняти рахунок, але не зробила цього і ми програли. Вони мені запам'яталися на все життя, тому я буду намагатися зіграти надійніше і агресивніше. Що стосується прндстоящей гри проти болгарок, то, я думаю, вони побачать, наскільки на даний момент сильний баскетбол в Україні».

Нагадаємо, що українки стартували у кваліфікації на чемпіонат Європи з перемоги над Нідерландами (72:58).

Проти Болгарії ми зіграємо на домашній арені у Палаці спорту 15 листопада о 19:00. Онлайн-трансляцію поєдинку можна буде переглянути на сайті XSPORT.ua, а також телеканалі XSPORT.Читайте також:Категория: Баскетбол