Нідерланди на виїзді обіграли Болгарію у кваліфікації Євробаскету-2019

Опубликованно 12.03.2018 01:10

Болгарія – Нідерланди / FIBA

Збірна Нідерландів виявилася сильнішою Болгарії у матчі кваліфікації на Євробаскет-2019.

У першій чверті голландки вирвалися вперед, проте в наступних десятиминутках господарки паркету зуміли стабілізувати ситуацію. В останній чверті представницям Нідерландів все ж вдалося повернутися в гру і надолужити втрачені очки. Таким чином голландки обіграли болгарок з перевагою у п'ять очок і записали до свого активу першу перемогу у групі F.

Після матчу з Болгарією Нідерланди посідають третє місце в турнірній таблиці, маючи на рахунку 4 очки. Лідирують в цій групі іспанки, які поки що не зазнали жодної поразки і в останній грі виграли у українок на домашній арені (72:68).

Болгарія – Нідерланди– 78:83 (20:25, 21:18, 22:17, 15:23)

Нагадаємо, що наступний матч українки проведуть проти Нідерландів також проведуть на домашній арені – у Палаці Спорту. Поєдинок відбудеться 14 лютого. онлайн-трансляю матчу можна буде подивитися на телеканалі XSPORT, а також на сайті XSPORT.ua. Слідкуйте за оновленнями в програмі.