Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Шиффрин: «Після першої спроби я відчула, що можу виграти золото»


Опубликованно 12.03.2018 02:30

Шиффрин: «Після першої спроби я відчула, що можу виграти золото»

Мікаела Шиффрин / Getty Images

Американська гірськолижниця Мікаела Шиффринзазначила в інтерв'ю для Olympic Channel, що вже в першій спробі відчувала, що зможе взяти олімпійське золото.

«Я не знаю, як описати свої відчуття. Це просто неймовірно. Так багато емоцій. Я завоювала золото, але вже завтра мені потрібно буде виступати в слаломі, так що важливо зосередити енергію на наступному старті.

Я рада, що змогла так виступити після низки непростих стартів у Кубку світу. У другій спробі я ризикнула. Це неймовірно круто. Були миті, коли я думала: «Боже, що мені робити?». А були моменти, коли я відчувала: «Немає жодних проблем». Після першої спроби я відчула, що можу виграти золото. Я намагалася зберегти це відчуття і зосередилася на своєму виступі».

Нагадаємо, що Шиффрин на Олімпійських іграх в Пхенчхані стала переможницею у гігантському слаломі.

Читайте також:


banner14

Категория: Зимние виды спорта

Шиффрин: «Після першої спроби я відчула, що можу виграти золото»


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.