Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бобслеистка з Ямайки підозрюється у вживанні допінгу на Олімпійських іграх-2018


Опубликованно 12.03.2018 02:30

Бобслеистка з Ямайки підозрюється у вживанні допінгу на Олімпійських іграх-2018

Джазмин Фенлатор Викториан і Керрі Рассел/АР

Ямайська бобслеистка, чиє ім'я поки не розголошується, підозрюється у вживанні допінгу на Олімпійських іграх в Пхенчхані в 2018 році. Про це повідомляє RJR News.

У допінг-пробі А спортсменки був виявлений заборонений препарат кленбутерол (анаболічний стероїд – прим.). Цей тест атлетка пройшла в середині січня на передолімпійських зборах в Швейцарії.

Федерація бобслею Ямайки зробила запит про розкриття проби, яке відбудеться протягом 48 годин. У випадку повторного позитивного результату представниці ямайської збірної загрожує чотирирічна дискваліфікація.

Інформацію про запит підтвердив президент ФБЯ Крістіан Стокса.

«Ми отримали повідомлення про те, що один з наших спортсменів, які брали участь в Олімпіаді в Пхенчхані, зіткнувся з несприятливими аналізами допінг-проби. Як випливає з досвіду минулих років, у цьому питанні краще бути терплячими і стежити за тим, що відбувається».

Нагадаємо, що від Ямайки на Олімпійських іграх в бобслеї виступали Джазмин Фенлатор Викториан і Керрі Рассел.

Зазначимо, що спортсменки збирали гроші в Інтернеті, щоб оформити контракт з новим тренером для команди, а боб для них купила відома пивоварня.

Читайте також:


banner14

Категория: Зимние виды спорта

Бобслеистка з Ямайки підозрюється у вживанні допінгу на Олімпійських іграх-2018


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.