Тренер Абраменко: «Саша - дуже сильний і міцний хлопець»


Опубликованно 13.03.2018 00:45

Тренер Абраменко: «Саша - дуже сильний і міцний хлопець»

Олександр Абраменко та Енвер Алібаєв / фото - ru.krymr.com

Енвер Албаев, тренер олімпійського чемпіона у фрістайлі Олександра Абраменка, в ефірі програми «КОРЕЯ-2018. Щоденник Олімпіади» на телеканалі XSPORT розповів про фізичний стан і техніці стрибка підопічного.

«Фізичні дані у нього були на максимумі, тому що він приступив до тренувань раніше, до того, як ми почали стрибати. Адже, через півроку після реабілітації можна було приступати до тренувань, що Сашко негайно і зробив.

Я його просив, щоб він не форсував. Знаючи його характер, я просив, щоб він вичекав момент .а потім ми б його нагнали. Якщо раніше почати перевантажувати коліно, то можна тільки гірше зробити. Він – молодець, послухався, чекали всі паузи і коліно зажило. Я не чув, щоб він на нього скаржився. Ясна річ, що ми одягаємо наколінник і тейпируем коліно, для техніки безпеки.

Вносили корективи в техніку стрибка спочатку. Вона ніяк не входить із-за того, що була травма. Травма коліна він не те, що не була несподівана, але в нього вона була ще в 2009 році. Вже тоді був розрив передньої хрестоподібної зв'язки. Коли я прийшов, то я про це не знав, адже він не скаржився. Абраменко – дуже сильний і міцний хлопець, він ногу добре закачав і вона його не турбував».

Повне інтерв'ю – у відео нижче.

Читайте також:Категория: Зимние виды спорта