Хорн: «Нічого не знаю про поєдинок проти Кроуфорда»


Опубликованно 13.03.2018 01:05

Хорн: «Нічого не знаю про поєдинок проти Кроуфорда»

Джефф Хорн / AAP

Чемпіон WBO в напівсередній вазі Джефф Хорн(18-0-1, 12 КО) розповів, що знову хоче провести поєдинок в Австралії, а також повідомив про ймовірному поєдинку проти Теренса Кроуфорда(32-0, 23 КО). Слова австралійця призводить BoxingScene.com.

«Знадобиться деякий час, перш ніж ми визначимо мого наступного супротивника. Я вже сказав своєму тренеру Гленну Раштону, що я буду готовий битися приблизно до 20 квітня. Не знаю, чи стану я тоді битися Теренсом Кроуфордом. Мій термін проведення обов'язкового захисту закінчується в квітні. Поживемо, побачимо.

Я б вважав за краще провести бій тут, але знову ж таки, нас чекають тривалі переговори до того, як місце поєдинку буде визначено. Коли виступаєш на батьківщині, то це дає велику перевагу. Твоєму опонентові доводиться витратити купу часу в літаку і виступати перед ворожою публікою.

Ти ж при цьому сидиш на місці, а сам бій проходить на твоїх умовах. Із задоволенням провів би наступну сутичку в Брісбені, але якщо не вийде, то нічого страшного. Я спробую знайти в цьому свій позитив».

Нагадаємо, що в своєму останньому бою Хорн нокаутував британця Гері Коркорана. Після чого сказав, що йому під силу перемогти Кроуфорда.Читайте також:Категория: Бокс и ММА