Футбол: Пріоритетом "Динамо" є чемпіонат України, - Хацкевич


Опубликованно 13.03.2018 04:50

Футбол: Пріоритетом

Головний тренер "Динамо" Олександр Хаццкевич висловився про проході в 1/8 фіналу Ліги Європи, повідомляє канал "Футбол 1".

"Гра нервів. Боротьба на кожній ділянці поля. В якійсь мірі у АЕК була перевага в плані володіння м'ячем, але нам розкриватися сенсу не було — хотіли сьогодні зіграти на швидкий перехід від оборони до атаки. Моменти були в обох команд, але головне в даній ситуації — це результат, який вивів нас у наступний етап. Сподобалося загальний рух всієї команди, її функціональний стан. Не сподобалося якість колективного виходу з оборони — у нас сьогодні були непогані можливості для атак в першому таймі, але бігли вперед лише 2-3 людини, а цієї кількості недостатньо, ми вимагаємо від команди більш чисельного підключення до атак. Втім, ми поки тільки втягуємося в сезон. Раз загальна функціональна готовність у команди є, то і швидкість з'явиться.

Повторюся, нашим пріоритетом є чемпіонат України. У Лізі Європи ми пройшли далі, так що спершу давайте дізнаємося нашого наступного суперника. За рахунок чого може бути знайдено посилення нашої гри? Повернуться в стрій Піваріч і Мбокані. Всі. В іншому ви самі бачили, що сьогодні у нас в запасі перебували футболісти у віці 18-19 років. Ми пройшли в 1/8 фіналу Ліги Європи, будемо чекати жеребкування, а потім готуватися до наступних матчів. Як я і говорив, це організована команда, збалансована. В принципі, сьогодні АЕК грав своїм оптимальним складом. Так, у нашого суперника не було з-за перебору жовтих карток двох футболістів, але обойма з 14-15 осіб у АЕК є, вона добивається результату і в чемпіонаті Греції, і в Кубку Греції. А в цьому двоматчевому протистоянні далі ми пройшли. Враження ж від АЕК — самі позитивні.

Я поки навіть не знаю, хто крім нас пройшов далі. Та й на жеребкування ми вплинути не можемо. Так що будемо готуватися до будь-якого суперника. До такого графіку ми готові. У чемпіонаті України у нас є варіанти для посилення гри в особі Ротаня, Вербича. Плюс, сподіваюся, зможемо розраховувати на Пиварича. Так що ротація складу в неділю у нас буде. За рахунок інших футболістів постараємося посилити нашу гру. А до такого графіку матчів, повторюся, ми готові, так що, думаю, хлопці швидко відновлять свої сили після сьогоднішнього поєдинку. Принципи гри АЕК — агресія. Так що всі матчі ця команда починає так активно, як це було сьогодні. У дебюті поєдинку нам треба було відсунути гру від своїх воріт. Ми як раз такого початку матчу і чекали. Думаю, що позитивні емоції від виходу в наступний етап допоможуть хлопцям вже завтра забути про цих незначних пошкодженнях, – сказав Хацкевич.

Нагадаємо, "Динамо" може зіграти у 1/8 фіналу з "Міланом" або "Боруссією".Категория: Новости