Президент «Зірки»: «Я не приховував, що у клубу є невелика заборгованість»


Опубликованно 13.03.2018 05:05

Президент «Зірки»: «Я не приховував, що у клубу є невелика заборгованість»

Максим Березкін / Фото - ФК Зірка

Президент «Зірки» Максим Березкінпісля матчу 22-го туру Прем'єр-ліги проти «Олександрії» (0:0) відзначив, що у клубу є невелика заборгованість перед гравцями, але вона впевнено погашається. Слова Березина наводить офіційний сайт кропивницького клубу.

«Задолженнось? Я ще в січні не приховував того факту, що в клубі виникла невелика заборгованість, яку ми впевнено тушкуємо. Ми не поїхали на закордонний збір, як робили останні п'ять років, навіть ще в першій лізі, освоюючи то турецький, чи то кіпрський берега. Команда в цьому році провела збір в Нікополі, і нічого страшного я в цьому не бачу. У кожного своя робота і мета в житті. У кого-то — підтримувати футбол в міру своїх можливостей і вкладати власні кошти в команди, стадіони, дитячі академії. Ну а у кого мета — пліткувати і намагатися навмисне опустити рівень нашого футболу.

Мені особливо прикро за те, що в деяких телевізійних передачах з участю так званих «експертів», червоною ниткою проходить думка, що футбол в Україні третьосортний, і ми на десятки років відстаємо навіть від сусідніх країн. Але, крім озвучення цих «радісних» для вболівальників думок, ці люди нічого не роблять для футболу в нашій країні. Найцікавіше, що після опису нашого «третьорядного» футболу на всю країну, ці ж експерти дивуються, чому у нас мало вболівальників приходить на стадіон. От цікаво, якщо вас постійно з року в рік переконують, що цей магазин поганий і там неякісні продукти, ви в нього підете робити покупки?».

Нагадаємо, ще в січні з'явилася інформація, що має заборгованість по зарплаті перед гравцями і персоналом, з-за чого не поїхала за кордон готуватися до другої частини чемпіонату.Читайте також:Категория: Футбол