Сергій Онуфрієнко оголосив про повернення в збірну України


Опубликованно 13.03.2018 09:15

Сергій Онуфрієнко оголосив про повернення в збірну України

Сергій Онуфрієнко

Як стало відомо XSPORT.ua,32-річний правий напівсередній «Екс-ан-Провансу» (Франція) Сергій Онуфрієнкознову одягне форму національної збірної. Про це український гандболист розповів в інтерв'ю нашому порталу.

«У нас відбулася розмова з головним тренером збірної України. Якщо не трапиться нічого екстраординарного, я проведу збори в її складі, і приєднаюся до команди на початку січня».

Нагадаємо, що Сергій Онуфрієнко виступав за ЗТР (Україна), «Аль-Садд» (Катар), «Динамо» (Білорусь), «Мотор» (Україна), «ПСЖ» (Франція).

У складі французів не тільки став чемпіоном Франції, але й зіграв у «Фіналі чотирьох» Ліги чемпіонів, де був визнаний кращим у своїй команді (3-е місце). Чемпіон Катару, Франції, Білорусі (чотири рази).

Семиразовий чемпіон України, двічі визнавався кращим гравцем сезону в Суперлізі (2014, 2015). Останні два сезони українець захищає кольори «Екс-ан-Провансу».

Останній раз наша чоловіча національна збірна потрапляла на великий турнір в 2010 році, виступивши у фінальній частині чемпіонату Європи.

Ігор ГРАЧОВ для XSPORT.ua

Читайте також:Категория: Летние виды спорта