Матерухін про дебют у збірній Білорусі: «Пройшов – покличуть ще, немає – значить немає»


Опубликованно 14.03.2018 00:05

Матерухін про дебют у збірній Білорусі: «Пройшов – покличуть ще, немає – значить немає»

Олександр Матерухін/Фото: Сторінка хокею Білорусі

Колишній нападник збірної України Олександр Матерухіндебютував у складі національної команди Білорусі. У товариському матчі з олімпійської збірної Канади білоруси поступилися 0:2, а 36-річний Матерухін виходив на лід у першій ланці.

Коментар Олександра Матерухіна після матчу з канадцями.

«Партнери анітрохи не підбивали на предмет дебюту в такому зрілому віці. Може, якби молодший, і подтравливали б. А так все давно до цього йшло і було справою часу. Хлопці просто побажали удачі».

«Пам'ятаю минулий виклик ще в рідну українську збірну? Звичайно, це завжди приємно. Вже майже п'ять років тому справу було. Виграли все, що можна (сміється). Шкода з тих пір Україні все більше не до хокею. Скільки не був у Києві – жодного докору, в тому числі і від журналістів. Все ж все нормально розуміють і адекватно оцінюють. А батьківщина завжди в моєму серці».

«Не в тому я вже віці, щоб сильно переживати. Пройшов – покличуть ще, ні – значить ні. Але приємно було битися з канадцями. І їх можна було перемагати, якби у нас склад хоч трохи оптимальніше. Але якби він оптимальніше і у канадців – шансів було б мало. Але загалом впоралися відносно нормально».

Читайте також:Категория: Хоккей