Янсруд виграв супергігант в Квитфьеле і достроково завоював «Малий кришталевий глобус»


Опубликованно 14.03.2018 02:20

Янсруд виграв супергігант в Квитфьеле і достроково завоював «Малий кришталевий глобус»

Хьетиль Янсруд / Getty Images

Хьетиль Янсруд здобув перемогу в супергіганті на етапі Кубка світу в рідному Квитфьеле. Норвежець стартував у найсильнішій групі під 9-м номером і зумів показати найкращий час. Трасу Янсруд подолав за 1:33.21 і посів перше місце.

Другим Квитфьеле став швейцарець Беат Фойц, який програв переможцю 0.22 секунди. Третім досить несподівано став ще один норвежець Адріан-Смизет Сейерстед (+0.34), який вперше в своїй кар'єрі дістався до подіуму Кубку світу.

Зазначимо, що два олімпійський чемпіона в швидкісних дисциплінах Аксель Лунд Свіндаль (швидкісний спуск) і Маттіас Майєр (супергігант) помилилися в траєкторії, пропустили у ворота і залишилися без результату.

Відзначимо, що перемога в Квитфьеле дозволила Янсруду забезпечити собі «Малий кришталевий глобус» в супергіганті. Таким чином, Хьетиль зумів повторити своє минулорічне досягнення.

Нагадаємо, що швидкісний спуск на етапі в Квитфьеле завоював німець Томас Дрессен.

Заключні старти сезону в гірськолижному Кубку світу відбувся в шведському Оре. Фінальний етап відбудеться з 14 по 18 березня.Читайте також:Категория: Зимние виды спорта