Біатлон на Олімпіаді: Эберг виграла індивідуальну гонку, а українки знову провалилися

Опубликованно 16.03.2018 02:40

У південнокорейському Пхенчхані відбулася жіноча біатлонна індивідуальна гонка на 15 км

Перемогу в заїзді несподівано відсвяткувала шведка Ханна Эберг, показавши шикарну швидкість і ідеальну точність. Друге місце дісталося Анастасії Кузьміної, яка в один промах і програла Эберг. Третє місце в самому кінці гонки вирвала Лаура Дельмайер.

Серед українок ближче всіх до подіуму була Валентина Семеренко, яка лише на останньому вогневому рубежі перший раз попала. Юлія Джима двічі промахнулася, але за рахунок швидкості змогла обійти Валю і посісти найвище місце серед українок.

Біатлон, жінки, індивідуальна гонка, 15 км

1. Ханна Эберг (Швеція) - 41:07 (0 промахів)2. Анастасія Кузьміна (Словаччина) - +24.7 (2)3. Лаура Дельмайер (Німеччина) - +41.2 (1)...20. Юлія Джима (Україна) - +3:26,7 (2)25. Валентина Семеренко (Україна) - +3:46.7 (1)59. Віта Семеренко (Україна) - +6:56.6 (5)66. Анастасія Меркушина (Україна) +7:34.8 (6)

Нагадаємо, 13:15 в Пхенчхані відбудеться чоловіча індивідуальна гонка.

З медальним заліком Олімпіади-2018 можна ознайомитися тут.

Категория: Новости