Мішель Гизин несподівано завоювала золото Олімпіади в комбінації

Опубликованно 16.03.2018 02:45

Мішель Гизин / Getty Images

Мішель Гизинстала олімпійською чемпіонкою Пхенчхана-2018 в гірськолижній комбінації. 24-річна спортсменка повторила золотий успіх своєї старшої сестри Домініки, яка 4 роки тому перемогла в Сочі в швидкісному спуску.

У першій частині комбінації – швидкісному спуску – Гизин показала третій час. Ліндсі Воннвона програла 0.77 секунди. Також на 3 сотих її випереджала дворазова медалістка Ігор-2018 Рагнхільд Мовинкель.

В слаломі і Мішель вийшла гідна спроба, яка стала ключовою в її перемозі. Підсумкове час швейцарки ? 2:20.90. Гизин-молодша вперше у своїй кар'єрі піднялася на подіум Олімпійських ігор. Зазначимо, що також вона є срібним призером чемпіонату світу-2017 як раз в комбінації.

Другий в комбінації стала головна фаворитка змагань Мікаела Шиффрин. Після швидкісного спуску американка йшла шостою і відігралася в своєму коронному слаломі. Правда, переможниці вона програла досить багато – 0.97 секунди. Для Шиффрин це друга нагорода Пхенчхана – кілька днів тому вона взяла золото в гігантському слаломі.

Бронзу завоювала ще одна швейцарка Венді Холденер. Діюча чемпіонка світу в цій дисципліні поступилася співвітчизниці 1.44 секунди.

Ліндсі Вонн, яка лідирувала після швидкісного спуску, не змогла підкорити слаломну трасу. 33-річна американка, яка в Кубку світу в цій дисципліні давно не виступає, намагалася ризикувати з самого старту. Але цей ризик не виправдався – Вонн пропустила ворота і зійшла. Таким чином, Ігри-2018 Ліндсі завершила з бронзою в швидкісному спуску.

Нагадаємо, що в цей же день розігрувалися нагороди в чоловічому слаломі. Золото досить несподівано завоював Андре Мюрер.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта